(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 022-14-34


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисні ролети

Типи управління захисних ролет

Варіанти монтажу захисних ролет

Захист від вандалізму

Ролетні системи забезпечують безпеку будівель і окремих приміщень, захищають матеріальні цінності. В Вашу відсутність ролети збережуть не тільки майно, але і вікна від кинутих каменів, пляшок та інших предметів.

Захист від сторонніх очей

Алюмінієві профілі різних типів дозволяють з високим ступенем впевненості гарантувати захист офісу або приміщень банку. Ви можете вибрати ролети з різними класами стійкості до злому.

Пожежна безпека

З точки зору пожежної безпеки ролети - ідеальна альтернатива решіток. Вони швидко відкриваються зсередини, відкриваючи шляхи евакуації людей та матеріальних цінностей. Ролети з електроприводами можуть бути пов'язані з датчиками пожежної сигналізації і автоматично відкриються при спрацьовуванні сигналізації. Електроприводи можуть бути оснащені системою аварійного ручного відкривання.

Висока теплоізоляція та енергозбереження

Ролети забезпечують теплозбереження в холодні періоди року: правильно розміщені перед віконним або дверним прорізом ролети здатні знизити можливі втрати тепла на 50% - суттєва економія на опаленні приміщень.

Сонце- і світлозахист

Ролети захищають від яскравого світла і перегріву в літній період. Можливий ступінчастий захист від проникнення світла в приміщення, аж до повного затемнення. Температура в приміщенні залишається в нормі. Економиться енергія, необхідна для вентиляції і роботи кондиціонерів.

Великий термін служби

Ролети не вимагають спеціального догляду і легко миються. Кошти, витрачені на установку ролет, багаторазово окупаються протягом терміну їх служби. Системи працюють безвідмовно протягом багатьох років.

Ролети (ролета) є візитною карткою сучасних і престижних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень.

Ролетні системи забезпечують надійний захист від спроб злому, крадіжок майна, актів вандалізму. Вони є сьогодні кращим рішенням по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будівлі для фінансових установ, офісних приміщень, торгових центрів.

Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі, підкреслять прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку або офісу.


На відміну від застарілих грат, ролети естетичні та сучасні - вони відкриваються в робочий час доби, персонал офісу і його відвідувачі вільно дивляться на навколишній світ без будь-яких перешкод у вигляді грат.

Ми пропонуємо широку гаму приводів для ролетних систем: від класичних ручних (стрічкових, кордових і шнурових) приводів до сучасних електроприводів з рядом додаткових функцій.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Навіть після багатьох років експлуатації ролети виглядають як нові завдяки надійному полімерному покриттю.

Дзвоніть

(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 818-16-92
(098) 765-99-02

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов