(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 022-14-34


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзіВертикальні жалюзі є одними з найпоширеніших видів жалюзі. Вони дозволяють створити особливу неповторну атмосферу будинку та ідеально підходять для суворих офісних приміщень. З їх допомогою можна візуально підняти стелю, розширити простір, надати приміщенню легкості і свіжості. Крім того, на противагу прийнятим нормам, вертикальні жалюзі можна використовувати не тільки, як обрамлення для вікон, але і в якості розсувних перегородок, а також завіс для відкритих ніш і шаф. При цьому, залежно від вибраного матеріалу і забарвлення, вони можуть мати безліч варіантів втілення, здатних гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. І до того ж вертикальні жалюзі дуже прості в управлінні, довговічні й надійні, що робить їх все більш популярними.

Крім того, завдяки конструктивним особливостям і багатофункціонального механізму управління, вертикальні жалюзі, є кращим рішенням для великих вікон. Оскільки можуть встановлюватися так, щоб зрушуватися вправо, вліво або рівномірно від центру в обидві сторони. При цьому жалюзі дозволяють ефективно регулювати освітлення, створюючи унікальну атмосферу м'якого розсіяного світла або повністю ізолюючи приміщення від сонячних променів.

До того ж, вертикальні жалюзі не вимагають особливого догляду і дозволяють легко замінити ламелі в разі їх пошкодження. А якщо Вам раптом захочеться оновити інтер'єр і додати якусь свіжу нотку - можна замінити всю тканину, залишивши старий карниз, що, погодьтеся, обійдеться істотно дешевше, ніж покупка нових жалюзі.

Вертикальні жалюзі - стильний і функціональний дизайн Ваших вікон!


Вертикальні жалюзі Каталог тканин >>

Для створення неповторного інтер'єру Погода в Будинку рекомендує вертикальні тканинні жалюзі. Широка колористична гама від ніжних пастельних відтінків до насичених яскравих кольорів дозволить вам підібрати найбільш гармонійне рішення.

Жалюзі в будинку

Особливу родзинку вносять абстрактні, квіткові та інші сучасні мотиви, уявити які на жалюзі ще кілька років тому було просто неможливо.  Вертикальні тканеві жалюзі виготовляються з ламелей шириною 89 мм, 127 мм, матеріал проходить антистатичну та пилевідштовхуючий обробку, завдяки чому жалюзі надовго зберігають форму і мають охайний свіжий вигляд.

Замірник-дизайнер з альбомом і зразками допоможе Вам вибрати з величезної кількості варіантів той єдиний, Ваш, який стане окрасою Ваших вікон.

Жалюзі в офісі

Завдяки своїй довговічності, функціональності і надійності механізмів жалюзі давно завоювали міцні позиції в оформленні службових приміщень. Традиційне рішення - напівпрозорі тканинні вертикальні жалюзі, що наповнюють приміщення розсіяним світлом. Яскраве сонце не відволікає працівників від роботи, приглушені неяскраві кольори і стриманий рельєфний малюнок формують діловий настрій. З іншого боку, яскраві веселі тони підійдуть молодий динамічно розвивається, яка бажає підкреслити свою індивідуальність і неформальний підхід. Гармонійно виглядає ніжний квітковий мотив на вікнах салону краси або фітнес-центру.

Дзвоніть

(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 818-16-92
(098) 765-99-02

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов