(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 022-14-34


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головна

Якщо Ви бажаєте зробити погоду в будинку, в офісі або квартирі неповторною і комфортабельною?
Ми допоможемо Вам у цьому!

рулонні щтори для дому
Ролети, жалюзі, штори для дому
жалюзі для офісу
Ролети, жалюзі, штори для офісу
Металопластикові вікна
Металопластикові вікна


Ми пропонуємо послуги по монтажу металопластикових вікон та їх оформленню, при цьому захищаючи приміщення від холоду, сонця, злому, шуму і сторонніх поглядів.

Це: рулонні штори, тканинні ролети, японські панельні штори, римські гардини, штори дерев'яні та бамбукові римської та ролетної систем, штори-плісе, захисні ролети, маркізи, жалюзі всіх типів і матеріалів.

КОМПАНІЯ ПОГОДА В ДОМІ ПРОПОНУЄ:

  • Безкоштовний виїзд майстра зі зразками матеріалів до замовника
  • Безкоштовний проект по шторам
  • Безкоштовна доставка матеріалів до замовника
  • Унікальна колекція жалюзі, більше 1000 зразків матеріалів
  • Термін виготовлення від 1-го до 5-ти днів
  • Професійні консультації фахівців та монтаж
  • Будь-яку необхідну документацію для бухгалтерії

Спеціально підібрані зразки, з урахуванням специфіки офісів,
VIP кабінетів, ВНЗ, шкіл, готелів

Постійно діюча знижка для пенсіонерів 5%

Багато програм лояльності.

вікна, жалюзі, ролетиФахівці нашої компанії вважають, що вікно в приміщенні грає одну з найбільш значущих ролей в сучасному інтер'єрі, тому що коли заходиш в квартиру, офіс або ресторан погляд автоматично концентрується на оздобленні вікна. Вікно може бути байдужим статистом і підкреслювати загальний стиль, а може бути однією з центральних фігур, яка задає загальну лінію дизайну всього приміщення. У будь-якому випадку вікно грає дуже важливу роль, так як неодмінно впливає на атмосферу - обстановку приміщення, зумовлюючи ритм життя в приміщенні і зв'язок приміщення із зовнішнім світом, тобто створює особливу сприятливу погоду: приміщення для вечірок з друзями, приміщення для ділових зустрічей, спальня , кухня - в будь-якому випадку вікно припускає особливе його оформлення для кожного з варіантів використання приміщення.

Дизайн вікон - необхідний, якщо звичайно ви бажаєте створити навколо себе обстановку, що сприяє роботі, руху вгору або, навпаки, якщо вам потрібна атмосфера спокою і затишку.

Дизайн вікон можна створити самому, а можна скористатися послугами професіоналів компанії Погода в домі. Починаючи роботу над дизайном вікна, професіонал врахує як цільове призначення даного приміщення, так і запити, смаки і переваги клієнта. Дизайн вікон у нас - це гарантія захисту, якості, сучасного стилю і гарного смаку.

Дзвоніть

(044) 537-17-51
(044) 361-94-70
(063) 818-16-92
(098) 765-99-02

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт створено компанією создание интернет сайтов